Stabilisator AB

Du driver ditt företag – Vi hjälper dig lyckas!

Våra kunder är bäst på sin kärnverksamhet – vi är bäst på det andra. Vårt mål är att lyfta våra kunders verksamhet från något bra till mycket bättre. Många företagare vet inte hur bra de kan bli. Vi hjälper dig ta reda på det!

Våra tjänster Kontakta oss

Senaste nytt

Lek och skoj är ingen sport!

Var går gränsen mellan lek och idrott? Det räcker inte med att besökarna ägnar sig åt fysisk aktivitet för att företaget ska få sänkt moms.

Hård kritik efter momsbesked om coworking

Coworking och aktivitetsbaserade kontor ska vara undantagna från moms. Beskedet från Skatterättsnämnden kan slå hårt mot företag som hyr ut delade kontorsytor.

Fler nyheter

Medarbetare

Petra Örjegren
VD / Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 51
E-post: petra@stabilisator.se

Gry Flodin
Kontorschef / Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 52
E-post: gry@stabilisator.se

Maggan Larm
Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 58
E-post: maggan@stabilisator.se

Tinna Bäckman
Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 55
E-post: tinna@stabilisator.se

Benjamin Modica
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 57
E-post: benjamin@stabilisator.se

Lisa Björk
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 54
E-post: lisa@stabilisator.se

Thelma Cardassi
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 53
E-post: thelma@stabilisator.se

Maja Håkansson
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 59
E-post: maja@stabilisator.se