Stabilisator AB

Du driver ditt företag – Vi hjälper dig lyckas!

Våra kunder är bäst på sin kärnverksamhet – vi är bäst på det andra. Vårt mål är att lyfta våra kunders verksamhet från något bra till mycket bättre. Många företagare vet inte hur bra de kan bli. Vi hjälper dig ta reda på det!

Våra tjänster Kontakta oss

Senaste nytt

Kontrollbalansräkning – steg för steg

Vilka värden finns det i företaget? Det är den fråga som lyser med röda blinkande bokstäver för många företagare. Att upprätta kontrollbalansräkning blir nu nödvändigt för allt fler företag. Så här går det till.

Ingen utdelning vid korttidspermittering!

Att använda sig av stödet för korttidsarbete och samtidigt ta ut utdelning ska inte vara okej. Det framhåller finansutskottet i ett betänkande till riksdagen.

Fler nyheter

Medarbetare

Petra Örjegren
VD / Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 51
E-post: petra@stabilisator.se

Gry Flodin
Kontorschef / Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 52
E-post: gry@stabilisator.se

Maggan Larm
Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 58
E-post: maggan@stabilisator.se

Tinna Bäckman
Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 55
E-post: tinna@stabilisator.se

Benjamin Modica
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 57
E-post: benjamin@stabilisator.se

Lisa Björk
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 54
E-post: lisa@stabilisator.se

Thelma Cardassi
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 53
E-post: thelma@stabilisator.se

Maja Håkansson
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 59
E-post: maja@stabilisator.se