Stabilisator AB

Du driver ditt företag – Vi hjälper dig lyckas!

Våra kunder är bäst på sin kärnverksamhet – vi är bäst på det andra. Vårt mål är att lyfta våra kunders verksamhet från något bra till mycket bättre. Många företagare vet inte hur bra de kan bli. Vi hjälper dig ta reda på det!

Våra tjänster Kontakta oss

Senaste nytt

Fredagsfrukost 25 oktober

Kom och delta på höstens förmodligen mest matnyttiga frukost! Bli mer effektiv genom att använda de verktyg som finns tillgängliga för att skapa tid över till annat! Fler och fler företag skaffar sig Office 365, men vad betalar man egentligen för? Lexicon som utbildar i Office 365 gästar oss och visar dig fördelarna med att […]

Fredagsfrukost 27:e september

Höstens första frukost kommer att handla om hur du bygger ett starkt varumärke med hjälp av content. Missa inte den!

Fler nyheter

Medarbetare

Petra Örjegren
VD / Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 51
E-post: petra@stabilisator.se

Gry Flodin
Kontorschef / Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 52
E-post: gry@stabilisator.se

Maggan Larm
Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 58
E-post: maggan@stabilisator.se

Tinna Bäckman
Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 55
E-post: tinna@stabilisator.se

Benjamin Modica
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 57
E-post: benjamin@stabilisator.se

Lisa Björk
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 54
E-post: lisa@stabilisator.se

Thelma Cardassi
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 53
E-post: thelma@stabilisator.se

Maja Håkansson
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 59
E-post: maja@stabilisator.se