Stabilisator AB

Du driver ditt företag – Vi hjälper dig lyckas!

Våra kunder är bäst på sin kärnverksamhet – vi är bäst på det andra. Vårt mål är att lyfta våra kunders verksamhet från något bra till mycket bättre. Många företagare vet inte hur bra de kan bli. Vi hjälper dig ta reda på det!

Våra tjänster Kontakta oss

Senaste nytt

Glad sommar!

Under veckorna 29 & 30 kommer kontoren hålla semesterstängt och vi vill önska er en riktigt härlig sommar!

Så skyddar du företaget mot kapning

Bluffakturor, VD-bedrägerier och bolagskapningar. Med sommaren och kanske oerfaren personal på plats ökar risken att utsättas för bedrägerier. Så här skyddar du ditt företag.

Nya lagar i juni och juli – här är listan

Begräsning av avdragsrätten, justerad beräkning av bilförmån och nedsatt arbetsgivaravgift för unga. Det är några nya lagar som tas i bruk under sommarmånaderna

Fler nyheter

Medarbetare

Petra Örjegren
VD / Auktoriserad redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 51
E-post: petra@stabilisator.se

Gry Flodin
Kontorschef / Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 52
E-post: gry@stabilisator.se

Tinna Bäckman
Auktoriserad Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 55
E-post: tinna@stabilisator.se

Maggan Larm
Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 58
E-post: maggan@stabilisator.se

Lisa Björk
Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 54
E-post: lisa@stabilisator.se

Thelma Cardassi
Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 53
E-post: thelma@stabilisator.se

Maja Håkansson
Redovisningskonsult

Telefon: 010-222 99 59
E-post: maja@stabilisator.se

Karin Eriksson
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 57
E-post: karin@stabilisator.se

Lucie Manasova
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 69
E-post: lucie.manasova@stabilisator.se

Camilla Larsson
Redovisningsekonom

Telefon: 010-222 99 56
E-post: camilla.larsson@stabilisator.se